Aktualne projekty:
Znam Angielski - Świat jest mój

 
Zapisz się do newslettera! Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje.
 

Strona główna / Projekty EFS

Projekt szkoleniowy pt: "Kompetencje kluczowe dla 50-latków aktywnych zawodowo" wszedł w końcowy etap realizacji. W siedzibie szkoły  trwają międzynarodowe egzaminy certyfikatowe City&Guilds z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Do egzaminów przystępuje ponad 100 uczestników projektu. Po pomyślnym zdaniu egzaminu i jego ocenie w londyńskiej Centrali City&Guilds otrzymają oni Certyfikaty Kompetencji Językowych uznawane przez pracodawców i instytucjie naukowo-badawcze w całej Europie i świecie. Universus w Lublinie jest jednym z 3 Centrów Egzaminacyjnych , upoważnionych do szkolenia i przeprowadzania tych egzaminów językowych. Dokumentację zdjęciową z  egzaminów zamieszczamy sukcesywnie w Galerii naszej strony.

 Szkoła Języków Europejskich Universus od 5 lat realizuje wielomodułowe projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Obecnie realizuje projekt pt: „Certyfikaty kompetencji kluczowych dla 50-latków aktywnych zawodowo" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII - Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 - Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenia dotyczą nauki języków obcych na różnych poziomach oraz zajęcia z zakresu obsługi komputera, programów biurowych, nowoczesnych systemów sprzedaży i warsztatów internetowych na różnych poziomach zaawansowania.

Biorą w nich udział pracownicy sfery budżetowej, administracji państwowej, samorządowej, służb medycznych, ratowniczych, interwencyjnych, animatorzy życia gospodarczego i kulturalnego, pracownicy mikro, srednich i dużych firm.

 powrót    góra

Aktualności   O szkole   Poziomy nauczania Kontakt Projekty EFS Test on-line Deklaracja do LUDW All rights reserved(c) 2012 UNIVERSUS
Gdańsk Centrum Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk Osowa Design by SNI fake rolex